Värsked tööpakkumised

Ehitusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163177

Tööpakkumise number

163177

Töö kirjeldus

• ettevõtte ehitustegevuse arendamine ja juhtimine (valdavalt väljaspool Eesti Vabariiki).
• ehitusosakonna struktuuri loomine, meeskonna moodustamine.
• töö-ning projektiplaanide koostamine ning korrigeerimine. Nende täitmiseks vajalike
ressursside tagamine.
• eelarvete ning kliendipakkumiste koostamine.
• kliendisuhete loomine ja arendamine.
• allhangete juhtimine ja koordineerimine.
• ehituspersonali otsingud, värbamine, juhendamine ning koolitamine.
• ehituspersonali koolitusvajaduste kaardistamine ja organiseerimine.
• ehitusprotsesside tootlikkuse parendamine töömoraali tõstmine.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev ehitusvaldkonna müügi-, inimeste juhtimise ning äri arendamise kogemus;
• erialase kõrg-või kesk(eri)hariduse olemasolu;
• hea eesti, inglise ja soome keele oskus;
• hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
• B kat. juhilubade olemasolu;
• kõrge motivatsioon ettevõtte osakonna juhtimiseks ja arendamiseks;
• pingetaluvus;
• iseseisvus ja otsustusvõime.
• eelnev töökogemus juhtival töökohal ehitusvaldkonnas.
• valmisolek väliskomandeeringuteks.
• hea arvutioskus, oskused töötamaks alljärgnevate programmidega:
- MS Ecxel,
- MS Word,
- MS Outlook,
- MS Project,
- AutoCad.

Kasuks tuleb:
• rahvusvahelised kontaktid ja töökogemus ehitusvaldkonnas.
• juba töötava meeskonna omamine.

• innovatiivset töökeskkonda ja suuri võimalusi areneda tippjuhiks.
• ametiauto kasutamise võimalust ning kõiki kaasaegseid töövahendeid.
• konkurentsivõimelist töötasu koos lisatasudega, kuni 40.000.- bruto (kokkuleppel).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
1. september 2008
Brutopalk:
kuni 50000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
bruto, lisatasudega

Greentec OÜ on Eesti ja Soome erakaplitalil põhinev Eesti ettevõte. Alates ettevõte loomisest
08.2002 oleme tegelenud puitsõrestik paneelidest majade müügi ja paigaldusega Norras,
Rootsis,
Islandil, Soomes ja Saksamaal. Samuti pakume muid ehitusteenuseid eelpool nimetatud riikides.
04.2004 alustasime puitkilp elementide tootmist meie tootmisüksuses Karla külas, Kose vallas,
Harjumaal.
Ettevõttele on omistatud ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimise sertifikaat.