Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69789

Ehitusjärelvalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EhitusspetsialistI peamisteks tööülesanneteks on ehitusseaduse § 60-st tuleneva ehitusjärelvalve teostamine, ehitusobjektidel ehitustööde kontrollimine, rikkumiste puhul ettekirjutiste ja väärteomenetluste teostamine.

Ootused kandidaadile

  • erialast või juriidilist kõrg- või eriharidust
  • ehitusliku seadusandluse tundmist
  • erialast ja avaliku sektori töö kogemust
  • head arvutioskust (tekstitöötlus ja tabelarvutus)
  • otsustus- ja vastutusvõimet
  • head suhtlemisoskust
  • õppimisvalmidust ja soovi oma teadmisi täiendada
Kasuks tuleb:
  • varasem töökogemus väärtegude menetlemisel
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast, mitmekesist ja huvitavat tööd
  • erialaseid koolitusi ja vajalikku väljaõpet
  • kindlat töö- ja puhkeaega
  • fikseeritud töötasu
  • avaliku teenistusega ettenähtud soodustusi
  • kogenud ja töökat kollektiivi

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjeldusega saata hiljemalt 01. juuliks 2006 aadressil Rae Vallavalitsus, Aruküla tee 9, Jüri alevik, 75301 Rae vald, Harjumaa, märgusõna “ehitusjärelvalve spetsialist”.

Tööpakkumise number
#69789