Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198484

Ehitusjärelvalve insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööstus- ja tsiviilehituses ehitusobjektide ja -projektide ehitusjärelvalve teostamine, ehitusekspertiiside tegemine.

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus, üldehituses ja insenerehituses järelvalve kogemus, FIDIC oskused, ehitusvaldkonna ja ehitusmaterjalide tundmine, täpne, korrektne, loov, väga hea analüüsivõime, hea suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus, meeskonnatöö oskus, lojaalne.

Head tööd ambitsioonikas ettevõttes, head töötasu koos tulemustasuga, telefoni ja auto kompensatsiooni, kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Töötaja allub Ehitusdirektorile.

Tööpakkumise number
#198484