Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28691

Ehitusjärelvalve insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusprojektide läbivaatuse, ekspertiisi ja kinnitamise korraldamine, projektide säilitamine, ehituslubade andmine;
  • Ehitusjärelvalve korraldamine tulenevalt Ehitusseadusest;
  • Olemasolevate kinnistute korrashoiu ning nendel paiknevate ehitiste õigusliku, tehnilise, funktsionaalse ja esteetilise seisundi järelvalve korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • ehitust puudutavate õigusaktide tundmine;
  • hea suhtlemisoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel.

Parimale kandidaadile on omane algatusvõime, oskus töötada iseseisvalt, kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus-ning vastutusvõime.

Pakume huvitavat tööd arenevas omavalitsuses, avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi kohalike omavalitsuse ametnikele ja tööks vjalikku täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#28691