Värsked tööpakkumised

Ehitusjärelvalve insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28691

Tööpakkumise number

28691

Töö kirjeldus

• Ehitusprojektide läbivaatuse, ekspertiisi ja kinnitamise korraldamine, projektide säilitamine, ehituslubade andmine;
• Ehitusjärelvalve korraldamine tulenevalt Ehitusseadusest;
• Olemasolevate kinnistute korrashoiu ning nendel paiknevate ehitiste õigusliku, tehnilise, funktsionaalse ja esteetilise seisundi järelvalve korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus;
• ehitust puudutavate õigusaktide tundmine;
• hea suhtlemisoskus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel.

Parimale kandidaadile on omane algatusvõime, oskus töötada iseseisvalt, kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus-ning vastutusvõime.

Pakume huvitavat tööd arenevas omavalitsuses, avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi kohalike omavalitsuse ametnikele ja tööks vjalikku täiendkoolitust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
30. märts 2004