Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755082

Ehitusjärelevalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Maardu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusalase riikliku järelevalve teostamine Maardu linna haldusterritooriumil.

  • Maardu Linnavalitsuse ja linnavalitsuse hallatavate asutuste ehitus- ja remonttööde korraldamine ja kontroll objektidel.

  • Ehitiste ehitamise ja kasutamise seaduslikkuse kontrollimine ning korrashoiu korraldamine:

  • Ehitusprojektide kehtestatud normidele, detailplaneeringutele ja projekteerimistingimustele vastavuse kontrollimine;

  • Osavõtt linna poolt tellitavate ehitustööde riigihangete läbiviimisest;

Ootused kandidaadile

  • Tehniline või ehitusalane kõrgharidus
  • Eesti keele oskus C 1 tasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • Hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • Ametikohal vajalike arvutiprogrammide käsitsemise oskus;
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • 35 päeva puhkust;

  • 3 palgasäilitamisega tervisetaastamise päeva aastas;

  • sporditoetust;

  • huvitavat töövaldkonda ja põnevaid väljakutseid;

  • arenguvõimalusi ja täiendusõpet;

  • stabiilset ja konkurentsivõimelist sissetulekut

Tööpakkumise number
#755082