Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200014

Ehitusjaoskonna juhataja-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Sissetulevate projektide/objektide töö korraldamine, vajaliku dokumentatsiooni haldus, eelarvestamine;
* Meeskonna juhtimine ning meeskonna töötulemuste eest vastutamine;
* Pakkumiste haldus ning hinnapakkumiste tegemine;
* Suhtlemine tellijatega ja alltöövõtjatega, kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

* Teedeehituslik- või ehituslik kõrgharidus (rakenduslik kõrgharidus või kõrgharidus);
* Varasem töökogemus teedeehituses valdkonnas;
* Juhtimiskogemus (nii projektide kui meeskonna);
* Hea arvutikasutamise oskus – MS Office, Excel, MS Project, soovitavalt AutoCad;
* B-kategooria autojuhiload;
* Eesti keel emakeele tasemel kõnes ja kirjas; inglise ja vene keel suhtlustasandil.

Head töötasu, arenguvõimalusi ning kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Töö piirkonnaks on Ida-Virumaa.

Tööpakkumise number
#200014

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on Eesti juhtiv teedeehitusettevõte, millel on märkimisväärsed kogemused teede ehituse ja remondi vallas.

Vaata rohkem