Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23457

Ehitusinsener/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvaraprojektide arendamine ja koordineerimine alates lähteülesande püstitamisest kuni projekti valmimiseni.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • vähemalt 5 aastane töökogemus antud erialal
  • ehitustegevust reguleeriva seadusandluse tundmine
  • ehitusalaseid lepinguid puutudava regulatsiooni tundmine ning ehituslepingute koostamise kogemus
  • oskus koostada projekti eelarvet ja plaanida ressursse
  • vene, inglise ja soovitavalt soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • meeldivat nooruslikku töökollektiivi
  • võimalusi realiseerida mahukaid ja keerulisi projekte

Lisainfo

Konkureerimiseks palume saata CV koos palgasooviga võimalikult kiiresti.

Tööpakkumise number
#23457