Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #76319

Ehitusinsener/projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Palkmajade projekteerimine, mille tootmine, müük ja paigaldamine toimub Soomes ja ka ekporditakse üle kogu maailma, peamiselt Saksamaale, Prantsusmaale, Venemaale, Jaapanisse, Ukrainasse;
*õigeaegselt ja reeglipäraselt planeeringute ning projekteerimisülesannete väljastamine;
*otsene allumine omanikule kõikides jooksvates küsimustes ja projektides;
*suhtlemine klientidega ja komandeeringud.

Ootused kandidaadile

*Erialase kõrghariduse olemasolu ja eelnev töökogemus antud valdkonnas;
*hea arvutioskus ja projekteerimistarkvara CAD kasutusoskus;
*inglise või vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
*kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil;
*oskus töötada meeskonnas ja võime töötada kvaliteetselt ja stabiilselt;
*täpsus, kiirus ja kohusetundlikkus;
*valmisolek komandeeringuteks.

Ettevõte pakub

*Tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes;
*kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
*välja makstavaid komandeeringuid;
*paindlikku tööaega;
*konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

CV inglise , saksa või soome keeles koos kontaktandmetega saata hiljemalt 13. oktoobriks aadressil jukka.silvennoinen(at)logconsulting.fi

Tööpakkumise number
#76319