Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55902

Ehitusinsener/konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on ehituskonstruktsioonide projekteerimine, klientide nõustamine ja osalemine ülejäänud projekteerimise protsessis konsultandina

Ootused kandidaadile

Nõutav:
- erialane kõrgem haridus või selle omandamine viimastel kursustel
- iseseisev töötamise oskus
- hea valdkonna tundmine
- positiivne ellusuhtumine ja soov teha meeskonnatööd

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus projekteerimise valdkonnas
- inglise- ja vene keele oskus
- autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tööd arenevas ettevõttes
- enesetäiendamise võimalusi
- projektipõhist paindlikku tööajaga tööd ja tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Erinevad töötamise varjandid (kodus, büroos jne) ja tasustamise varjandid (projrktipõhine, kuupalk jne) võimalikud

Tööpakkumise number
#55902