Värsked tööpakkumised

Ehitusinsener/konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54696

Tööpakkumise number

54696

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on ehituskonstruktsioonide projekteerimine, klientide nõustamine ja osalemine ülejäänud projekteerimise protsessis konsultandina

Nõudmised kandidaadile

Nõutav:
- erialane kõrgem haridus või selle omandamine viimastel kursustel
- iseseisev töötamise oskus
- hea valdkonna tundmine
- positiivne ellusuhtumine ja soov teha meeskonnatööd

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus projekteerimise valdkonnas
- inglise- ja vene keele oskus
- autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tööd arenevas ettevõttes
- enesetäiendamise võimalusi
- projektipõhist paindlikku tööajaga tööd ja tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Erinevad töötamise varjandid (kodus, büroos jne) ja tasustamise varjandid (projrktipõhine, kuupalk jne) võimalikud

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
9. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
9. november 2005

ACTO Consult OÜ üheks põhitegevusalaks on arhitektuurne- ja insenerlik projekteerimine. Tegeleme nii eramute, ühiskondlikke hoonete kui tööstushoonete projekteerimisega. Samuti koostame rekonstrueerimise ja renoveerimise projekte. Koostame ka detailplaneeringuid. Samuti tegeleme projektijuhtimisega ja omanikujärelevalvega