https://www.cvkeskus.ee/67997

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67997

Ehitusinsener

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitus- ja projektijuhtimine


Ootused kandidaadile

- Ehitusalane kõrgharidus , magistrikraad
- Eelnev töökogemus ei ole vajalik kuid tuleb kasuks
- Inglise keele vaba valdamine nii kõnes kui kirjas


Ettevõte pakub

- Kuutöötasu 35 000 DKK
- 10%-list pensionifondi
- 6- nädalast puhkust


Lisainfo

Tööandjaks on 25-aastase töökogemusega firma Taanis, Jyllandis.
Firmas töötab 120 insener-tehnilist töötajat.


Tööpakkumise number
#67997
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitusinsener
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!