Värsked tööpakkumised

Ehitusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45252

Tööpakkumise number

45252

Töö kirjeldus

Iirimaa ettevõte, mis tegeleb tööstus- ja tsiviilehitusega, võtab tööle ehitusinseneri, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • ehitusplatside detailplaneerimine
  • ehitusplatside vertikaalplaneerimine/tasandamine
  • mõõtmiste tegemine kuluarvestaja jaoks
  • töö planeerimine ja kavandamine etappideks
  • töö vastavuse tagamine kvaliteedistandarditele
  • töötajate üle järelvalve teostamine (näiteks plokiladujate, krohvijate, ehitustööliste jt) ja juhendamine
  • ohtusnõuete täitmise tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • Omad ehitusinseneri kvalifikatsiooni
  • Omad eelnevat minimaalselt kolmeaastast töökogemust vastavalt alalt
  • Räägid vabalt Inglise keelt
  • Oled töögraafiku suhtes paindlik, vajadusel valmis töötama ka õhtuti või laupäeva hommikuti
  • Oled valmis töötama Iirimaal ühe-aastase töölepingu alusel

Ettevõte pakub

  • Palka esialgu 40 000 EEK (2500 EUR) bruto kuus
  • Palka peale kuute kuud 46 000 EEK (2920 EUR) bruto kuus
  • Majutust töökohale võimalikult lähedal (maja, ca 65 EUR nädalas)
  • 42,5 põhitöötundi nädalas (E-R 8.00-17.00 ja vajadusel Laupäeva hommikuti).
  • Transporti töö ajal

Lisainfo

Teie INGLISKEELSET CVd ootame kas CVkeskuse vahendusel või e-mailile office@bhc.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. mai 2005
Kuulutus sisestati:
12. mai 2005

litsenseeritud personaliotsingufirma, mis tegutseb Eesti tööturul alates aastast 2002 ning on leidnud usaldusväärsed tööandjad Inglismaal ja Iirimaal enam kui 100-le inimesele. Meie praegusteks koostööpartneriteks on tööstus- ja tootmisettevõtted üle terve Iirimaa.