Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530037

Ehitusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärisilla OÜ otsib ehitusinseneri, kelle ülesandeks on Rootsi, Soome ja Eesti turul tegutsevate projektijuhtide toetamine Tallinna kontorist, Eesti tarnijatega suhtlemine, ehituseelarvete ja -graafikute koostamine.

Ootused kandidaadile

Hea kohanemisvõime
Ehitusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
Iseseisva töö oskus ja pingetaluvus
Ehitusvaldkonnas tegutsemiseks vajalike tarkvarade tundmine
Meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

Meeldivat kokkuhoidvat töökollektiivi
Motiveerivat töötasu
Vajadusel paindliku tööaega
Huvitavaid väljakutseid ja mitmekesist tööd
Soovi korral kiiret arenguvõimalust ettevõtte siseselt

Tööpakkumise number
#530037

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. mai 2018
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2018

Pärisilla OÜ pakub kompleksse lähenemisega ehituslikke terviklahendusi.

Vaata rohkem