2023-08-23 14:48:55

Ehitusinsener

CVKeskus.ee klient
1500 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime pikaajalist partnerit meie aktiivsesse ja nooruslikku meeskonda.

Ehitusinseneri peamiseks ülesandeks hakkab olema GloReal GROUP'i:

+ Konstruktiivprojektide joonestamine;

+ Ehitus- ja kasutusloa taotluste ning ehitusteatiste menetlemine ning vastavate lubade väljastamine;

+ Ehitisregistrisse andmete esitamine ning andmete kontrollimine ja korrastamine;

+ Ehitusprojektide hoonestustingimuste koostamine ja väljastamine;

+ Planeerimis- ja ehitusvaldkonnaga seotud geoinfosüsteemi pidamine.

Ootused kandidaadile

Käesolevat kohta pakume täpsele, kohusetundlikule ja punktuaalsele inimesele.

Ootame Sind meie meeskonda kui Sul on järgmised omadused:

+ Võimekus kohaneda kiirelt muutuvate ideedega;

+ Riiklikult tunnustatud ehitus- või arhitektuurialane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus, võib olla omandamisel;

+ AutoCadi kasutamise oskus;

+ Eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;

+ Pühendumus eesmärgile, pingetaluvus ning soov areneda ja kasvada koos meiega.

+ Ambitsioonikat võimalust saada osaks GloReal GROUP ettevõttest, mille eesmärk on jõuda rahvusvahelisele turule;

+ huvitavaid ja suure potentsiaaliga projekte ning koostööd nimekate klientidega;

+ mugavat, interaktiivset ja sõbralikku töökeskonda;

+ kiiret arengut ja osaluse võimalust meie ettevõttes;

+ NB! püsivat PÕHIPALKA ning kiiresti kasvavat BOONUSTASU!