Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #653489

Ehitusinsener

2
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime pikaajalist partnerit meie aktiivsesse ja nooruslikku meeskonda.

Ehitusinseneri peamiseks ülesandeks hakkab olema GloReal GROUP'i:

+ Konstruktiivprojektide joonestamine;

+ Ehitus- ja kasutusloa taotluste ning ehitusteatiste menetlemine ning vastavate lubade väljastamine;

+ Ehitisregistrisse andmete esitamine ning andmete kontrollimine ja korrastamine;

+ Ehitusprojektide hoonestustingimuste koostamine ja väljastamine;

+ Planeerimis- ja ehitusvaldkonnaga seotud geoinfosüsteemi pidamine.

Nõudmised kandidaadile

Käesolevat kohta pakume täpsele, kohusetundlikule ja punktuaalsele inimesele.

Ootame Sind meie meeskonda kui Sul on järgmised omadused:

+ Võimekus kohaneda kiirelt muutuvate ideedega;

+ Riiklikult tunnustatud ehitus- või arhitektuurialane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus, võib olla omandamisel;

+ AutoCadi kasutamise oskus;

+ Eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;

+ Pühendumus eesmärgile, pingetaluvus ning soov areneda ja kasvada koos meiega.

+ Ambitsioonikat võimalust saada osaks GloReal GROUP ettevõttest, mille eesmärk on jõuda rahvusvahelisele turule;

+ huvitavaid ja suure potentsiaaliga projekte ning koostööd nimekate klientidega;

+ mugavat, interaktiivset ja sõbralikku töökeskonda;

+ kiiret arengut ja osaluse võimalust meie ettevõttes;

+ NB! püsivat PÕHIPALKA ning kiiresti kasvavat BOONUSTASU!

Tööpakkumise number
#653489

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2020

GloReal GROUP on ettevõte, millest algab Sinu edukuse teekond! Töötades meie firmas Sa kasvatad kogemusi, arendad teadmisi ning kogud meeldivaid elamusi, mis rikastuvad sind nii emotsionaalselt kui ka rahalises mõttes.
Glo Real GROUP on laia profiiliga ja rikkaliku kogemusega, samas väga innovaatilise lähenemise ja suure potentsiaaliga KINNISVARA valdkonnas tegutsev ettevõte. Meie positsioneerime ennast mitte ainult kinnisvarabüroo na, vaid arendame uut mõtteviisi antud valdkonnas!
Sinu võimalus on seda täiendada!

GloReal GROUP põhimotto on

Professionaalne | Usaldusväärne | Alati abivalmis!

Vaata rohkem