Värsked tööpakkumised

Ehitusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27006

Tööpakkumise number

27006

Töö kirjeldus

 ehitusprojektide vastavusse viimine tootmisega;
 hinnapakkumiste koostamine;
 tööde juhatamine tootmises;
 meistrite koolitamine ja juhendamine;
 uute tehnoloogiliste lahenduste arendamine.

Nõudmised kandidaadile

 vähemalt viimased kolm aastat oled töötanud ehituse projekteerimise- või tehnoloogia valdkonnas;
 omandasid ehitusinseneri diplomi kõrgkoolis;
 valdad vabalt eesti keelt ja suhtled meeleldi vene rahvusest klientidega;
 naudid ehitusjooniste studeerimist ning jagad kolleegidele nõuandeid AutoCad programmiga töötamisel;
 kandideerimisel teenid plusspunkte, kui tunned raudbetoonkonstruktsioonide projekteerimise ja toomise protsessi;
 oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada ja probleeme lahendada;
 oled täitsa ise sõitnud väikeautoga ning eelistatult, seisab üks ka sinu koduhoovis;
 eelmised tööandjad iseloomustavad sind kui kiire õpivõimega töötajat.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku peatehnoloogina professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks telefoni kompensatsiooni ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2004

edukat erakapitalil põhinevat ettevõtet, kes on üks suuremaid raudbetoonkonstruktsioonide tootjaid Eestis. Ettevõtte soovib olla oma oskuste ja kogemustega ehitajale usaldusväärseks koostööpartneriks, kelle eesmärgiks on tagada nõuetekohane toodang, klientide rahuolu ja ettevõtte äripoliitika.