Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67511

Ehitusinsener

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere Linnavalitsus võtab tööle ehitusinseneri ajutiselt äraoleva ametniku ametikoha täitmiseks.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
erialane kõrgharidus; vähemalt kolmeaastane eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas;
ehitusalaste õigusaktide tundmine, s.h. riigihangete seaduse ja selle täitmise dokumentatsiooni tundmine;
projekteerimis- ja ehitusnormide tundmine;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
B-kategooria juhiload;
arvuti kasutamise oskus (Word tekstitöötlus, Excel tabelarvutus, töös kasutatavate programmide valdamine, e-post, Internet) valmisolek meeskonnatööks, kõrge pingetaluvus, initsiatiivikus, enesekehtestamisoskus.
Kasuks tuleb riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses töötamise kogemus.

huvitavat ja vastutusrikast tööderialast täiendkoolitust, eneseteostamisvõimalust

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga ja haridust tõendava dokumendi ärakirjaga esitada Rakvere Linnavalitsusele aadressil Rakvere Tallinna tn 5 hiljemalt 10.juuniks 2006. a.

Tööpakkumise number
#67511