Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522081

Ehitusinsener Инженер

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Täitedokumentatsiooni ettevalmistamine
- Mahtude arvestamine hangete korraldamiseks
-Hankedokumentatsiooni töötlemine
- Mappide koostamine ja komplekteerimine
- Ametisuhtluse pidamine
-Dokumendiringluse ja kirjavahetuste jälgimine
- Nõupidamistest ja koosolekutest osa võtmine
- Materjalide ja seadmete tarnimise organiseerimine ja kontroll
- Projektidokumentatsiooni kontroll, kooskõlastused projekteerijaga ning tellijaga.
- Töövõtjate tehtud töö ülevaatamine, graafikute koostamine ja kontroll.
- Töövõtjate lepinguliste kohustuste täitmise kontrollimine
- Aruannete koostamine
- Objekti üleandmine kasutusse.

Обязанности:

  • подготовка исполнительной документации по выполненным объёмам работ;
  • расчёт объёмов работ для составления смет;
  • обработка тендерной документации;
  • сбор и комплектация папок
  • ведение служебной переписки;
  • участие в совещаниях и переговорах;
  • контроль и организация поставок материалов и оборудования;
  • проверка проектной документации, работа по согласованиям с проектировщиками и Заказчиком;
  • составление и контроль выполнения графиков производства работ подрядными организациями;
  • отслеживание документооборота и деловой переписки
  • составление отчетов и предоставление справочной информации по фактическому выполнению и постановочным вопросам;
  • сдача объекта в эксплуатацию.

Ootused kandidaadile

Nõudmised:
- Ehitusalane kõrgharidus
- Väga hea arvutioskus
- Eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel nii kõnes, kui kirjas
- Võimalus töötada reziimis over time
- Hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus tsiviil- ja tööstusliku ehituse valdkonnas
- AutoCad programmi kasutamise oskus
- Autojuhiload

Обязательные требования:
- высшее строительное образование;
- владение копмьютера на уровне опытного пользователя
- знание эстонского и русского языка на высшем уровне
- возможность работы в режиме over time;
- хорошие коммуникационные навыки.

Желательные требования:
- опыт работы в сфере ПГС (промышленно-гражданское строительство) более года;
- опыт работы с AutoCAD;
- водительские права.

Ettevõte pakub

Tähtajatu tööleping
Stabiilset tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Бессрочный трудовой договор
Стабильную работу
Конкурентоспособную заработную плату

Tööpakkumise number
#522081

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Ettevõte Tycoon tegeleb kinnisvara arenduse ja ehitusega. Detsembris 2019 valmib Tycoon OÜ suurim ehitusobjekt Tallinnas elamukvartal Kalevi Panorama. Ettevõttest ja objektist lähemalt www.kalevipanorama.ee

Vaata rohkem