Värsked tööpakkumised

Ehitusinsener (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32070

Tööpakkumise number

32070

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd ehitusinsenerile Iirimaale Dublinisse, ehitusettevõttesse, mille peamiseks tegevusalaks on teede ja golfiväljakute ehitus. Tööperioodi kestab 1.a (heade töötulemuste korral võimalik kauakestvam töösuhe).
Peamised tööülesanded on ehitusalasele maa-alale torustiku, kanalisatsiooni, valgustuse, jalgraja jm, mis on vajalik teede ehitusel kavandamine ja visandamine.
Maa kaardistamiseks ja mõõdistamiseks vajalik varustus olemas.
Tööaeg ei ole rangelt limiteeritud, pingelistel perioodidel võib tööpäeva pikkus olla 8 -18.00 ja ka nädala töötundide arv võib ületada 40t.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame ehitusinseneri haridust, erialast töökogemust (soovitavalt teedeehitusalal), head inglise keele oskust, valmisolekut tööle asuda Iirimaale.

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, sissetulekut aastas 25 000 -35 000 EUR (sõltuvalt kandidaadi kogemusest ja võimekusest)

Lisainfo

Muu informatsioon kandideerimise käigus

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2004