Värsked tööpakkumised

Ehituse töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360263

Tööpakkumise number

360263

Töö kirjeldus

• Projektijuhi abistamine projektide tootmiseks ettevalmistamisel (tehases) vastavalt projektijuhi korraldustele (mahtude arvutus, materjalide komplekteerimine
jne);
• Projektijuhi abistamine platsi ehitustööde ettevalmistamisel (meeskonna koolitamine ja informeerimine lähetuse eel, laevapiletite hankimine, laeva
laadimise korraldamine jne.);
• Platsi ehitustööde juhtimine vastavalt projektijuhi koostatud tööde graafikule;
• Ehitusplatsil ilmnenud probleemide ja ebakõlade lahendamine koos projektijuhiga

Nõudmised kandidaadile

• ehituslik kõrgharidus või selle omandamine;
• töökus ja kohusetundlikkus;
• hea pingetaluvus;
• täpsus ja põhjalikkus;
• meeskonnatöö oskus;
• arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel (Excel, Word, MS Project, Outlook)
• inglise keele valdamine kõnes ja kirjas heal tasemel.

Kasuks tuleb:
* eelnev töökogemus analoogsel ametikohal või ehituse juhtimise valdkonnas;
* Skandinaaviamaade keelte valdamine

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda
• konkurentsivõimelist töötasu
• võimalust töötada välislähetuses Skandinaaviamaades

Lisainfo

Vajadus viibida välislähetustes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2014
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2014

Kodumaja AS seob omavahel gruppi ettevõtteid, mille põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna projekteerimine, tootmine, ehitus ja müük. Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995 aastast. Enam kui 90% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades - Norras, Taanis, Soomes ja Rootsis. Ülejäänud ca 10% on leidnud koha koduturul. Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee

Kodumaja ettevõtete iseloomulikuks jooneks on spetsialiseerumine eluruumide ehitusele tehases toodetud ruumelementidest, pakkudes klientidele põhikonkurentidest suuremat paindlikkust projektide teostamisel ning nende soovide ja nõudmiste arvestamisel.