Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70865

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjekti projektijuhtmine:
- Ehitustööde ajagraafiku koostamine
- Projekti plaanipärase kulgemise järgimine
- Ehitusprojekti vaheetappide üle arvestuse pidamine, dokumentatsiooni haldamine ja ehituspäeviku pidamine
- Suhtlemine vajalike tarnijate ja koostööpartneritega, materjalide tellimine
- Alltöövõtjate vahelise töö koordineerimine
- Tööde vastuvõtmine ja arvelduste teostamine

Ootused kandidaadile

Ehituse projektijuhtimise alane eelnev kogemuste pagas Tartus vähemalt 5 aastat ning vastav erialane haridus/väljaõpe.
Motiveeritus, pingetaluvus, korrektsus, kompetentsus ehituse valdkonnas, usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

Head teenimisvõimalust:
põhipalka + vastavalt projekti plaanipärasele valmimisele etappidena väljamakstav tasu
Sõbralikku ja toetavat töökeskkonda.

Lisainfo

Kasuks tuleb Tartu ehitusturul kontaktide omamine!

Palume lisada kandideerijal lisaks CV-le ka sooviavaldus.

Tööpakkumise number
#70865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

Markee Kinnisvara OÜ on 2000 a. Viljandis asutatud kinnisvara vahendus- ja hindamisteenuse pakkuja ning elamuarendusega tegelev ettevõte. Alates 2003 a. oleme tegutsenud ka Tartus ning 2006 a. Tallinnas.

Vaata rohkem