Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126225

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektide ja ehitustööde juhtimine, s.h. Kodumaja strateegilistel turgudel välismaal

Ootused kandidaadile

  • ehituslik või muu tehniline kõrgharidus
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • hea pingetaluvus ja võime paralleelselt töötada mitme probleemi lahendamisega
  • hea suhtlemisoskus
  • nõudlikkus enese ja teiste suhtes
  • korrektsus ja täpsus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas vähemalt suhtlustasemel (sksndinaaviamaade keelte oskus tuleb kasuks)
  • arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel (Excel, Word, MS Project, Outlook)
  • reisimisvalmidus

  • eduka ja areneva ettevõtte võtmeisikule väärilist hüvituste paketti (põhipalk, projektipõhised boonused, ametiauto või isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsioon jms.)
  • kaasaegseid töötingimusi ning positiivset ja asjalikku tööõhkkonda pühendunud ja töökas kollektiivis
  • võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja kogemuste omandamiseks nii Eestis kui ka välismaal

Tööpakkumise number
#126225