Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307150

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- eramajade ehitustööde juhtimine ja korraldamine projektijuhina sh
-- objekti tööde planeerimine
-- tööliste õpetamine, juhendamine
-- probleemide ja küsimuste kiire lahendamine
-- valminud tööde vastuvõtmine ja üleandmine
-- materjalide ja alltöövõtu hangete korraldamine

Ootused kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus (kool peab olema lõpetatud)
- varasem vähemalt 5-aastane ehitusjuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- püsivat ja stabiilset tööd
- pidevaid enesetäiendamise võimalusi
- töötasu kalendrikuus kuni 2000 eur

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- varasem praktiline ehitustööde teostamise kogemus
- isikliku sõiduauto kasutamisvõimalus

Lisainfo:
- töö tegemise asukohaks on ehitusobjektid Tartus ja Tartumaal ja/või Somest OÜ büroo Teguri 30 Tartu
- GSM 5024778, e-post: ehitusvalge (at) hot.ee

Tööpakkumise number
#307150

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. mai 2013
Kuulutus sisestati:
8. mai 2013

Valge Ehitus on kaubamärk, mis tähistab väikese, 2006 aastal asutatud, ehitusfirma püüdlusi pakkuda eraklientidele ehitus- ja projekteerimisteenuseid laitmatul viisil.

Vaata rohkem