https://www.cvkeskus.ee/644111

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644111

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda EHITUSE PROJEKTIJUHTI

Sinu ülesandeks on elementmajade ehitusprojektide juhtimine – Sa koordineerid müüki, projekteerimist, materjalide ja kaupade ostu ning komplekteerimist, tootmist, logistikat, paigaldust ja ehitust ning alltöövõttu; Sa analüüsid projekti ja jälgid kulusid ning arvete laekumist.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- Sul on ehitusalane kõrgharidus ja insenertehniline mõtlemine
- Sa naudid tööd meeskonnas ning omad head koostöö tegemise oskust
- Oled hea suhtleja ja suhtled vabalt ka inglise keeles
- Julged nii otsustada kui vastutada ja pead kokkulepetest kinni
- Omad head läbirääkimisoskust


Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle huvitavat, väljakutseterikast ja arendavat tööd, kus on palju iseseisvust ning otsustamisvabadust.
Sinu töötasu koosneb põhitasust ning motiveerivast lisatasust, mis on otseselt sõltuvuses sinu panusest.
Meie meeskond on pädev, mitmekesine, toetav ja sportlik. Sinu töökohaks on meie Tallinna kontor Mustamäel ja välislähetustes Island ja Fääri saared.


Tööpakkumise number
#644111

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Seve Ehituse AS on 1995. Aastal loodud puitsõrestik majade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevusalaks on monteeritavate puitelementmajade, suvilate ja abihoonete arhitektuurne ja insenertehniline projekteerimine, tootmine ning paigaldamine. Lisaks eeltoodule tegeleb Seve Ehituse AS ka ogaplaat fermide projekteerimise ning tootmisega.

Seve Ehituse AS süda, majatehas, asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. Ettevõtte müügikontor, insenertehniline osakond ning juhatus asuvad Tallinnas, Laki põik 2. Seve Ehituse AS-i koduturgudeks on Eesti, Norra, Island ja Fääri saared. Pea 90% meie ettevõtte toodangust läheb ekspordiks Skandinaaviamaadesse, kus meie suurimaks müügiartikliks on eritellimuse järgi toodetud kõrgema keskklassi ja luksusklassi eramud. Skandinaavia turul oleme tuntud kui ettevõte, kes valmistab tooteid nõudlikule, kõrget kvaliteeti ning innovaatilisi insenertehnilisi lahendusi hindavale kliendile. Seve Ehituse AS on välja töötanud uue toote sisenemiseks Fääri saarte turule.
Vastavalt uutele energiamärgistuse reeglitele pakub Seve Ehituse AS oma klientidele Eestis 0, A ja B energia klassifikatsiooniga maju.

Seve Ehituse AS on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Meile on 2008. aastal omistatud “Hea ettevõtte autasu”, mis tähendab, et oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.
Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile väga head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Töötajad osalevad jätkuvalt erinevatel täienduskoolitustel, eelkõige erialasel täiendõppel. Seve Ehituse AS-is on põhikohaga tööl 85 inimest.


Vaata rohkem

You are applying to:
Ehituse projektijuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!