Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34054

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osalemine ehitusalaste projektide väljatöötamises
vajalike kooskõlastuste ning taotluste vormistamine
alltöövõtjate valik, konkursside läbiviimine, läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine
ehitustööde planeerimine, organiseerimine ja järelevalve
ehitusalaste projektide eelarve kontroll
objektide vastu võtmine ning eksplutatsiooni andmine

Ootused kandidaadile

ehitusalane kõrgharidus
projektide dokumentatsiooni vormistamine, vastava seadusandluse ja normide tundmine
praktilised teadmised kaubandustehnoloogiast ning kaupluste ja või kaubanduskeskuste ehitusest
väga hea organiseerimisvõime ja suhtlemisoskus
võime ja oskus lahendada operativselt probleeme
väga hea eesti, vene keele oskus
väga hea arvuti kasutamise oskus (Word, Exec, Hansaraama)
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

perspektivset tööd kiiresti arenevas ehitusettevõttes
tööalase karjääri võimalust
konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#34054