Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41921

EHITUSE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjektide tehniliselt, finantsiliselt ja kvaliteedilt edukas juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgem haridus
  • eelnev töökogemus ehituse projektijuhina või -objektijuhina
  • eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
  • juhiloa olemasolu

Kandidaadilt eeldame head suhtlemisoskust, oskust ja soovi teha meeskonnatööd, orienteeritust tulemusele.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimise aegumise kuupäev: 14.aprill 2005.a.

Tööpakkumise number
#41921