Värsked tööpakkumised

Ehituse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36906

Tööpakkumise number

36906

Töö kirjeldus

allhankijate vähempakkumiste organiseerimine
alltöövõtu konkursside korraldamine ja tulemuste analüüsimine
alltöövõtulepingute sõlmimine
ametijuhendite koostamine ja täiendamine
ametikirjade koostamine, neile vastamine ja edastamine
andmete sisestamine arvutisse
aruandlus juhatusele
objektide tööde organiseerimie, sh:
objektide tööde teostamise graafikute koostamine ja graafikus püsimise jälgimine
efektiivne koostöö objektijuhtidega
tulemuslik suhtlemine tellija, projekteerija ja alltöövõtjatega
tööohutuse ja töötervishoiu nõuete tagamine objektidel
koostöö tegevjuhiga, nt. töö paremaks organiseerimiseks või töötingimuste parandamiseks lahenduste leidmine, tööd segavate faktorite arutelud- lahendid jne.

Nõudmised kandidaadile

omandatud on ehitusalane kõrgharidus
vähemalt 3 aastane ehituse projektijuhina töötamise kogemus
olemas on tahe töötada väikeses, töökas seltskonnas

Ettevõte pakub

tööpanusele vastavat ja konkurentsivõimelist töötasu
auto ja telefoni kompensatsiooni võimalus
kaasaegseid töötingimusi
muid materiaalseid ja mittemateriaalseid soodustusi

Lisainfo

Kontor ja töökoht asub Tallinnas
Kandideerima ootame tänapäevaste ehitusalaste teadmste- ja kogemustega inimest
Eelisseisus on inimene, kes vastab esitatud nõudmistele ning on positiivse hoiakuga väga hea suhtleja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2004
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2004

Ettevõte tegeleb alates 2002 aastast elamute ja rajatiste arenduse ja ehitusega.
Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega pakume tööd uuele inimesele.