Värsked tööpakkumised

Ehituse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37166

Tööpakkumise number

37166

Töö kirjeldus

* ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
* ehitusnõupidamiste läbiviimine tellijate ja alltöövõtjatega
* objekti eelarvest ja tööde ajagraafikust kinnipidamise tagamine
* võimalike lisa- ja muudatustööde kalkuleerimine ja kooskõlastamine tellijaga
* objekti meeskonna juhtimine

Nõudmised kandidaadile

* ehitusalane haridus
* töökogemus ehitusprojektide juhtimisel
* arvutioskus
* vene ja inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil
* korrektne ja hea suhtleja

* huvitavat iseseisvat tööd ning arenguvõimalust koos firmaga
* motiveerivat palgasüsteemi
* ametiautot
* täiendkoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2004
Kuulutus sisestati:
5. november 2004

EKE Expo põhineb Eesti erakapitalil. Firma loodi 1998 aastal reorganiseerimise käigus Eestis juba aastakümneid tegutsenud EKE kontserni baasil eksportprojektide teostamiseks. Kohe loomise hetkest hakati ka ehitusteenust pakkuma ning viie tegevusaastaga on meist saanud nii kodu- kui välismaal tegutsev keskmise suurusega ehitaja. Kogemusi ja oskusi oleme omandanud elamuid, tööstus-, büroo- ja kaubandushooneid ehitades. Arvestatav kogemus on meil koondunud ka restaureerimise, kinnisvaraarenduse ja ehitusjärelvalve teenuste osutamisel. Meie suuremad tellijad on olnud: EV Välisministeerium, Eesti Energia AS, Maarjamäe Maja AS, Minigert OÜ, AS Univa, AS Salome Auto, OÜ Rehviexpress, AS Lasbet. Vaata ka www.ekeexpo.ee