Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677805

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitustegevuse planeerimine ja juhtimine ehitusobjektidel

  • Eelarve jälgimine ja kvaliteedi kontroll

  • Suhtlemine järelevalve ja tellijaga

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus

  • Eelnev töökogemus ehitustööde juhtimisel projektijuhina

  • Väga hea eesti keel

  • Vene keel suhtlustasandil

  • Väga hea organiseerimisvõime

  • Hea arvutikasutamisoskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, MS Project)

  • Täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus

  • Hea suhtlemisoskus ning valmidus meekonnatööks

  • B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • Tööle ja oskustele vastavat töötasu
  • Täistööajaga tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Ametiautot
  • Huvitavat ja vastustusrikast tööd arenevas ettevõttes
  • Erialast täiendkoolitust
  • Tasuta sportimisvõimalust

Lisainfo

Palume kindlasti lisada oma CV-le palgasoov ning olulisemate ehitatud objektide loetelu.

Tööpakkumise number
#677805

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
26. november 2020

Ehitus5ECO OÜ on Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis loodi 2009. aastal.
Põhitegevusaladeks on ehituse peatöövõtt, projektijuhtimine, restaureerimine, üldehitustööd ja remont.

Meie eesmärgiks on olla usaldusväärseks partneriks hoonete ja rajatiste ehitamisel ning tõusta tugevaks keskmise suurusega ehitusettevõtteks Eesti turul. Tahame olla oma tegevuses efektiivne ja keskkonnasõbralik, arvestada klientide, töötajate ja ühiskonna huvide ning vajadustega. Oleme kiiresti arenev ettevõte ning meie kompetents tugineb meie insenerkaadrile, kellel on pikaajalised kogemused erinevate ehitusobjektide ehitamisel.

Vaata rohkem