Värsked tööpakkumised

Ehituse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36113

Tööpakkumise number

36113

Töö kirjeldus

Peamine töö eesmärk on ehitusobjektide juhtimine
Väljavõtteid tööülesannetest:
Objektide tööde organiseerimine, sh.:
• objektide tööde teostamise graafikute koostamine ja graafikus püsimise jälgimine
• efektiivne koostöö objektijuhtidega
alltöövõtulepingute sõlmimine
tulemuslik suhtlemine tellija, projekteerija ja alltöövõtjatega
tööohutuse- ja töötervishoiu nõuete tagamine objektidel
koostöö tegevjuhiga, nt. töö paremaks organiseerimiseks või töötingimuste parandamiseks lahenduste leidmine, tööd segavate faktorite arutelud- lahendid jne.

Nõudmised kandidaadile

omandatud on ehitusalane kõrgharidus
vähemalt 3 aastane ehituse projektijuhina töötamise kogemus
olemas on tahe töötada väikeses, töökas seltskonnas

Ettevõte pakub

tööpanusele vastavat ja konkurentsivõimelist töötasu
ametiautot ja telefoni kompensiatsiooni
kaasaegseid töötingimusi
toredat meeskonda
võimalusi sportimiseks
pikaajalist koostöösuhet
muid materiaalseid ja mittemateriaalseid soodustusi

Lisainfo

• Kontor ja töökoht asub Tallinnas, kuid kindlasti tuleb juhtida objekte üle Eesti

• Kandideerima ootame tänapäevaste ehitusalaste teadmiste- ja kogemustega inimest

• Eelisseisus on inimene, kes vastab esitatud nõudmistele ning on positiivse hoiakuga väga hea suhtleja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2004
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2004

Ettevõte tegeleb alates 1994 aastast viimistlus- ja restaureerimistöödega, äri-, teenindus- ja büroohoonete , tööstushoonete, elamute ja rajatiste ehitusega. Lisaks osutab ettevõte projektijuhi teenuseid. Ettevõtte eelmise aasta käive oli üle 63 miljoni krooni. AS Parmeron töötab vastavalt kvaliteedi süsteemi ISO 9001:2000 nõuetele.
Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega pakume tööd uuele inimesele.