Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347512

Ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ehitusprojektide juhtimine peatöövõtu meetodil
- suhtlemine Tellija, järelvalve jt ametiasutustega
- ehitusgraafiku ja -eelarve jälgimine ja täitmine
- töötervishoiu ja tööohutuse jälgimine ja täitmine
- ehituskvaliteedi regulaarne kontroll
- materjalide ja alltöövõttude hinnaküsimised ning läbirääkimiste pidamine

Ootused kandidaadile

- lõpetatud ehitusalane kõrgharidus
- vähemalt 3 aastane töökogemus ehitusprojektide juhtimisel
- väga hea organiseerimisvõime
- analüüsi- ja otsustusoskus
- hea ajaplaneermisvõime
- korrektsus ja ausus asjaajamisel
- vene keele oskus

Ettevõte pakub

- palka alates 2 000.- eurot
- ametiautot
- preemiat vastavalt tulemustele
- noort ja toetavat kollektiivi
- arendavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#347512

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2014

RIITO Ehituse Aktsiaselts tegutseb ehituse ja kinnivaraarenduse valdkonnas viiendat aastat. Oleme ehitustöödel peatöövõtjaks ja projektijuhiks, ehitame ka oma jõududega. 2013. aastal ehitasime ja renoveerisime elamuid, koole- ja lasteaedu ligikaudu 14 miljoni euro eest. Ettevõtte aktsiakapital on 255 tuhat eurot. Meie Tellijateks on kinnisvaraarendajad ja erainvestorid, täidame nii riigi kui kohalike omavalitsuste tellimusi üle Eesti.

Vaata rohkem