Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153306

Ehituse peatöövõtu projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ehitusprojektidega seonduvate tegevuste planeerimine ja juhtimine
- tellijate ja alltöövõtjatega sõlmitud lepingute täitmise kontroll ja juhtimine
- planeeritud eesmärkmaksumuse saavutamine
- alltöövõtjate leidmine, nendega lepingute ettevalmistamine ja järelevalve lepingute täitmise üle
- vajaliku aruandluse teostamine

Ootused kandidaadile

- vähemalt 3- aastane töökogemus ehituse peatöövõtu projekti- ja objektijuhina, sh ehitusobjekti mahuga vähemalt 15 miljonit krooni
- ehitusalane kõrgharidus
- hea eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- arvutiprogammide Word, Excel ja MS Project oskus
- erialase seadusandluse tundmine

Ettevõte pakub

- motiveerivat tasu
- huvitavat tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#153306

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

Betoneks Ehitus OÜ 2003. aastal asutatud ettevõtte, mille põhitegevuseks on ehituse peatöövõtt, projektijuhtimine ja betoonitööd. Hetkel töötab firmas 30 inimest ja 2007.a. ehitustööde käive ca 120 milj. krooni.

Vaata rohkem