Värsked tööpakkumised

Ehituse objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92852

Tööpakkumise number

92852

Töö kirjeldus

  • ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
  • ehitustööde kvaliteetse ja tähtaegse täitmise eest vastutamine
  • tööohutuse tagamine ehitusobjektil
  • vajaliku täitedokumentatsiooni koostamine

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine
  • meeskonna juhtimisoskus
  • iseseisvus, algatus- ja vastutusvõime
  • pingetaluvus, kohusetundlikkus, korrektsus
  • arvuti kasutamise oskus (Excel, Word)
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • ametiautot ja -telefoni
  • koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
  • põhipalka ning tulemuspreemiat

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2007

AS Merko Tartu tegevus ulatub aastasse 1989. Ettevõtte tegevusaladeks on ehituslik projektijuhtimine ning kinnisvaraprojektide arendamine. Ettevõttes töötab hetkel 22 inimest ning 2005. a netokäive oli 248 miljonit krooni.

AS Merko Tartu ehitab erinevaid objekte üle Eesti. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteem ISO 14001.