Värsked tööpakkumised

Ehituse objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36750

Tööpakkumise number

36750

Töö kirjeldus

* ehitustööde juhtimine ehitusobjektil
* alltöövõtjate ja oma tööliste töö korraldamine
* ehitusgraafiku järgimine
* tellimuste ja dokumentatsiooni vormistamine
* pidev kvaliteedi kontroll

Nõudmised kandidaadile

* ehitusalane haridus
* töökogemus platsitöö juhtimisel
* arvutioskus
* eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
* organiseerimisvõime ja pingetaluvus
* hea füüsiline vorm

* huvitavat iseseisvat tööd ning arenguvõimalust koos firmaga
* motiveerivat palgasüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2004
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2004

FACIO kaubamärk on registreeritud alates 1995.aastast. 15. jaanuaril 2004 täitus FACIO EHITUSE Aktsiaseltsil 16. tegutsemisaasta Eesti ehitusturul. Tänaseks on FACIO EHITUSE AS-st kujunenud Eesti 10 suurema ehitusettevõtja hulka kuuluv laia tegevusprofiiliga peatöövõtu- ja projektijuhtimisfirma, milles töötab üle 100 kvalifitseeritud töötaja, neist 54 on eriharidusega ehitusspetsialistid. Meie poolt pakutavad teenused on ehituse peatöövõtt ja projektide juhtimine, ehitus- ja eriehitustööde teostamine, insenerehitus ja kinnisvara arendus.