Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346778

Ehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektijuhi põhiülesanne on töö organiseerimine ehitusobjektil.

Ootused kandidaadile

- Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine (viimane kursus);
- Eelnev kogemus ehitustööde juhtimisel projekti- või objektijuhina;
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
- Väga hea eesti keel;
- Väga hea organiseerimisvõime;
- Hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, MS Project);
- Vene keele oskus suhtlustasandil;
- B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

- Tööle ja oskustele vastavat töötasu;
- Huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes;
- Vastutusrikast ja iseseisvat tööd,
- Nooruslikku ja professionaalset meeskonda;
- Vajadusel erialast täiendkoolitust.
- Kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Palume kindlasti lisada oma CV-le palgasoov ning olulisemate ehitatud objektide loetelu.

Tööpakkumise number
#346778

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2014

Ehitus5ECO OÜ on Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis loodi 2009. aastal.
Põhitegevusaladeks on ehituse peatöövõtt, projektijuhtimine, restaureerimine, üldehitustööd ja remont.

Vaata rohkem