Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22520

Ehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• ehitustööde juhtimine ehitusobjektidel
• vastutama objekti tehnilise- ja majandusliku poole eest
• objektil tööohutuse ja töötervishoiu nõuete järgimise tagamine ja kontroll
• tuleohutuse ning keskkonna nõuete seadusandluse järgimise tagamine ja kontroll
• majandusliku tulemuslikkuse tagamine ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

• omad ehituse erialal kõrgharidust tõendavat diplomit
• oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada
• naudid vastutust ja meeskonnatööd ning inimeste suunamist ja juhendamist
• tunned ennast kindlalt eelarvetest ja kalkulatsioonidest kinnipidamisel ja täitmisel
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui täpset ja kohusetundlikku töötajat
• tunned konkurente paremini kui iseennast
• ei seisa käed puusas kui on vajalik objektil teha erinevaid töid
• sinu suurimaks sooviks on ettevõtte kasumi suurendamine

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku objektijuhina ja pakume enda poolt võimalust teenida palka vastavalt tööle kulutatud energiale.

Tööpakkumise number
#22520

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
09 juuli 2003
Kuulutus sisestati:
04 juuli 2003

edukat ehitusega tegelevat ettevõtet, kelle peamiseks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja tähtajaks valmivat tööd. Ettevõte teostab sisekujundus-, projekteerimis-, üldehitus ja remonttöid.

Vaata rohkem