Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673431

Ehituse erialade kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituse erialade kutseõpetaja põhiülesandeks on õppetundide ja praktika läbiviimine vastavalt õppekavadele. Kutseõpetaja töökohustused on puitkonstruktsioonide ehitus( katusetööd, puitvahelagede, - põrandate ja -seinte ehitus, avatäidete paigaldamine, palkmaja ehitus, soojus ja hüdroisolatsiooni paigaldamine ).  Täpsemad töökohustused on kirjeldatud ametijuhendis.

Kasuks tuleb pedagoogilise töö kogemus. Töö tegemise koht: Jõhvi õppekoht . Tööle asumise aeg alates 01.12.2020.

Ootused kandidaadile

Kõrg- või keskeriharidus ja eelnev töökogemus ehituse erialal.

Hea suhtlemisoskus, soov töötada õpilastega, arvuti kasutamise oskus,
eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil, ausus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis,
erialast täiendkoolitust.

Lisainfo

Täiendav info tel +372 5220807- ehituse erialade juht Ander Sile

Tööpakkumise number
#673431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus on Eesti üks suuremaid kutse- ja täiendõppekeskusi õppekohtadega Jõhvis, Narvas ja Sillamäel. Meie missiooniks on lähtudes tööandja ja õppija vajadustest kaasaegsete kutseoskustega töötajate koolitamine ja aktiivne osalemine Ida- Virumaa arendustegevuses. Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 2800 õpilast ja 270 töötajat.

Vaata rohkem