Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56581

Ehituse eriala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutseõpetaja ametikoha eesmärk on oma eri- või ametialal luua tingimused teadmiste ja oskuste omandamiseks, kujundada õpilases positiivset eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame

  • kõrg- või keskeriharidust õpetatavas ainevaldkonnas
  • läbitud kutsepedagoogika kursust (või valmisolek kursuse läbimiseks)
  • erialast töökogemust
  • head suhtlemisoskust
  • arvutikasutamise oskust

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 27.12. 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Tööpakkumise number
#56581

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.

Vaata rohkem