Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531707

Ehituse eestööline-objektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda ehituse eestöölist-objektijuhti, kelle tööülesannete hulka kuuluks:

  • ehitusobjektide igapäevane tööde planeerimine ja juhtimine;
  • ehitustööde kvaliteedi regulaarne kontroll ning ehitusdokumentatsiooni täitmine;
  • ehituspakkumise, -graafiku ning -eelarve järgimine;
  • suhtlemine tellija, järelevalve ja alltöövõtjatega;

Ootused kandidaadile

  • kogemused elementmaja paigaldamisel;
  • jooniste lugemise oskus;
  • hea meeskonnatöö ja läbirääkimisoskus;
  • ehitusprotsessi dokumenteerimise oskus;
  • hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • B-kategooria juhiloa olemasolu;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • võimalust töötada meeldivas ja sõbralikus kollektiivis;
  • koolitusi ja enesetäiendamise võimalust;

Tööpakkumise number
#531707

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2018
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2018

Nord Homes OÜ peamiseks tegevusalaks erilahendustega elementmajade projekteerimine, tootmine ja püstitamine.

Pakume klientidele arhitektuurset ja konstruktiivset projekteerimist ning hoone ehitust vundamendist "võtmed kätte" valmiduseni.

Vaata rohkem