Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638530
Kaugtöö võimalus

Ehituse eelarvestaja TALLINN/TARTU

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Ehitusvaldkonna eelarvestuse teostamine. Vajadusel objektidega kohapeal tutvumine. Riigihangete puhul ka pakkumiste koostamine otse riigihangete keskkonnas.

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti keele oskus ja vene keel suhtlustasandil

  • Hea suhtleja

  • B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Tööauto või sõiduki kompensatsioon, töötelefon
  • Ettevõtte üritused vähemalt 2 korda aastas

  • Töötamine kodukontoris (Tallinn) või töötamine ettevõtte kontoris (Tartu)

  • Motiveeriv töötasu

Tööpakkumise number
#638530

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

Avalast OÜ on mitmes valdkonnas tegev ettevõte, mille üheks haruks on tööjõurent. Meil on 2020 aasta alguseks üle 90 töötaja ja ettevõte kasvab pidevalt.

Vaata rohkem