Ehituse abitööline (Rakennusapumies) Soome, Helsinki-Vantaa-Espoo

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543772

Tööpakkumise number

543772

Töö kirjeldus

- erinevad ehitustegevuse abitööd ja lihtsamad ehitustööd Soomes, Helsinki-Vantaa-Espoo piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

- Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu
- elupaik Soomes
- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus

- VÄLTIMATU ON SOOME KEELE VALDAMINE LIHTSAMAL SUHTLUSTASEMEL

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel

Lähem info ja kandideerimine: +37253029946, triin.nellis(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi. Töövestlused toimuvad nii Soomes kui ka Eestis.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 10 kuni 13 EUR kuus

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.