Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432140

Ehituse abitööline (Rakennusapumies) Soome, Helsinki-Vantaa-Espoo

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- erinevad ehitustegevuse abitööd ja lihtsamad ehitustööd Soomes, Helsinki-Vantaa-Espoo piirkonnas

Ootused kandidaadile

- Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu
- elupaik Soomes
- kasuks tuleb isikliku auto kasututamise võimalus

-VÄLTIMATU ON SOOME KEELE VALDAMINE SUHTLUSTASEMEL

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel

Tööpakkumise number
#432140