Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347732

Ehitusalase kogemusega töömees

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kergliiklusteede, parklate, platside, trasside ja muude taristute rajamine

Ootused kandidaadile

- üldehitusalane töökogemus
- tahe teha füüsilist tööd ja töötada välitingimustes
- kohusetundlikkus ja täpsus

kasuks tuleb vähemalt B-kategooria juhiluba ja hea tehniline taip

Ettevõte pakub

- tööalast väljaõpet
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- võimalust omandada raudtee teemehaaniku kutsekvalifikatsioon (kutsestandarditega saab tutvuda aadressil http://www.kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid)
- tööle väärilist tasu+ soodustusi
- arenguvõimalusi

Lisainfo

Töö tegemise koht on GoTrack OÜ tegevuspiirkond Eestis.

Tööpakkumise number
#347732

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014

mitmekülgne taristuehitusettevõte, kelle põhilisteks tegevusvaldkondadeks on transporditaristu ehitus ning masinaehitus ja -remont. Meie missiooniks on luua oma tööga turvalist ja kvaliteetset transporditaristut, kasutades selleks nutikaid lahendusi.

Vaata rohkem