Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53243

Ehitusala projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:
Kontseptsioonile vastava ehitustegevuste kavandamine, esialgsete hinnangute ja eelkalkulatsioonide koostamine;
Läbirääkimiste läbiviimine ja pakkumiste korraldamine projekteerijate ja ehitajatega;
Ehitustegevuse tellijapoolne juhtimine, ehitustegevuse eelarvele vastavuse jälgimine ja tulemuste eest vastutamine;

Ootused kandidaadile

ehitus- või arhitektuurialane eriharidus ja /või pikemaajaline töökogemus ehitusalal objekti- või töödejuhatajana, tellija esindajana või ehitusjärelvalve alal;
töökogemus ehitustööde eelarvestamises ja ehitustööde juhtimises;
arvutioskus (eelarvestamine, projektijuhtimine);
projektilugemisoskus (AutoCad);

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
huvitavat ja vastutusrikast tööd
töötulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#53243