Värsked tööpakkumised

Ehitus-remonditööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120207

Tööpakkumise number

120207

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega ehitus-remonditöölist.

Tööülesanneteks erinevate ehitus-remonditööde teostamine kogu firma haldusalas, vajadusel ka lihtsamatel logistikatöödel abistamine ning tööd põllutöömasinate ja/või tõstukitega. Töö juures tuleb kasuks hea füüsiline vastupidavus, eelnev ehitus-remonditööde kogemus, ei tohiks karta ka tööd kõrgustes.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

• kiire õppimisvõimega
• positiivse ellusuhtumisega
• kohusetundlikud ja korrektsed
• iseseisvad

kandidaadid.

• vajadusel valmisolek töötada graafiku alusel või veidi pikemalt.

Kasuks tuleb:

• töökogemus ehitus-remonditöödel või põllumajanduses
• B,C-kategooria või tõstukite/traktorite juhiload

Ceres on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti aiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-,poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2006.a käive oli üle 30 miljoni krooni.

Cerese näol leiad:

• suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
• töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
• huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
• aastaläbi stabiilse sissetuleku
• suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.