Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63020

Ehitus- ja tehnikadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusfirma tegevuse igapäevane juhtimine ja uute töövaldkondade juurutamine

Ootused kandidaadile

* ehitus- või majandusalane kõrgharidus
* eelnev töökogemus ehitusplatsi juhina
* algatusvõime ja sihikindlus
* iseseisvus, algatus- ja vastutusvõime
* pingetaluvus, kohusetundlikkus ja korrektsus
* suhtlemisoskus
* vene ja inglise keelte oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* eneseteostamise ja arenguvõimalusi
* ametiautot
*oskustele vastavat töötasu ja tulemuspalka

Tööpakkumise number
#63020