https://www.cvkeskus.ee/29537

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ehitus- ja remonditalituse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29537

Tööpakkumise number

29537

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitusalase ettevalmistuse ja kogemustega keskastme juhti, kelle peamisteks töökohustusteks on allüksuse töö korraldamine s.h. ehituspersonali (12 töötajat) juhtimine, hoonete ja rajatiste tehnohoolduse korraldamine ning ehitus-, rekonstrueerimis- ja renoveerimistööde juhtimine.


Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kesk-eriharidus ehitusalal • töökogemus ehitusvaldkonnas vähemalt 2 aastat • eesti keele oskus kõrgtasemel, erialane vene keel kesktasemel • kutsealaga seonduvate seaduste ning üldise töö- ja tuleohutuse tundmine • oskus hinnata materjali- ja töö mahtusid, mõista maksumuse kujunemist ja koostada ehitusplaane ning kalkulatsioone Eeliseks on ehitusjuht III ja kinnisvarahooldaja III kutse olemasolu, nõutav on valmisolek nimetatud kutsed taotleda 2 aasta jooksul (firma kannab kulud). Kasuks tulevad baasteadmised gaasikatlamaja ja surveseadmete osas, kuna kahe aasta jooksul on tarvis omandada gaasikatlamaja ja surveseadmete kasutamise järelvaataja pädevus. Abiks oleks ka arvutikasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlus, internet, e-mail jne).


Ettevõte pakub

Paikset tööd ühel kinnistul (Pirita tee 20), kindlustunnet töötades stabiilsete majandusnäitajatega ettevõttes, tööle väärilist palka, piisavalt enesetäiendamise võimalusi ning tuge kutsetunnistuste taotlemisel.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. mai 2004
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS LAFERME on kinnisvaraettevõte, mille põhitegevuseks on erinevat liiki äripindade üürimine, pindade kasutusega seotud teenuste osutamine ning kinnisvara arendus Pirita tee 20 kinnistul. Kinnisvara arendus seisneb enda hoonete ja territooriumi rekonstrueerimises, renoveerimises ja remondis. Kinnisvara haldajana, hooldajana ja arendajana on AS Laferme tegutsenud aastast 1992, aastast 2003 on ettevõte sertifitseeritud Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu poolt halduse ja hoolduse valdkondades.