Värsked tööpakkumised

Ehitus- ja puiduosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48645

Tööpakkumise number

48645

Töö kirjeldus

Ehitus- ja puiduosakonna juhataja ametikoha eesmärk on lähtuvalt kooli arengukavast osakonna arengustrateegia väljatöötamine ning elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

  • kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus ja kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ning läbitud 160-tunnine juhtimiskoolitus
VÕI
  • muu kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž juhitavas õppeasutuses õpetataval eri- või ametialal ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž (omades vähemalt pedagoogi ametijärku) ning läbitud 240-tunnine kutsepedagoogika kursus ja 160-tunnine juhtimiskoolitus.

  • ühe võõrkeele oskus
  • hea arvutikasutamise oskus (failihaldus, teksti- ja tabeltöötlus, internet, PowerPoint)
  • organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • avatus ja hea suhtlemisoskus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 08. augustiks 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“ või e-kirjaga info@khk.tartu.ee
Informatsioon telefonil 736 1862 või http://www.khk.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2005
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.