Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626489

EHITUS- JA PAIGALDUSTÖÖD SOOMES

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitus- ja paigaldustööd Soomes

Ootused kandidaadile

*Ehitusprojekti lugemisoskust
*Tehnilist taipu
*Tulemusele ning efektiivsusele orienteeritust
*Püsivust, täpsust ja kohusetundlikkust
*Head eesti keele oskust

Kasuks tuleb:

*Inglise ja soome keele oskus
*Eelnev erialane töökogemus
*Erialased teadmised
*Juhiload (B,C), tehnika juhtimiskogemus ja auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

*Tööks vajalikku tööriietust
*Eneseteostusvõimalust
*Kaasaegseid töötingimusi ja väärilist palka
*Mitmekülgset ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#626489

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

Proside OÜ on kiiresti arenev ehituskonstruktsioonide paigaldusega tegelev ettevõte.
Eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja kliendi ootustele vastavat teenust.
Peame väga oluliseks teostatavate projektide kvaliteeti, ka peale ehitise kasutuselevõttu ning
lepinguliste kohustuste korrektset täitmist ja ehitise õigeaegset valmimist, projekti eelarve piires.

Vaata rohkem