Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434328

EHITUS- JA ELEKTRIOSAKONNA PEASPETSIALIST, 2 ametikohta

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •  ehitusseadustiku alusel ehitamise ja ehitiste ohutusjärelevalve teostamine, vajadusel riikliku sunni rakendamine
  •  ehitus-, kasutus- ja hoonestuslubade menetlemine
  •  osalemine õigusloome töös
  •  osalemine õnnetuste tekkepõhjuste väljaselgitamisel
  •  ettevõtete ja kodanike nõustamine

Ootused kandidaadile

  •  kõrgharidus (ehitusalane)
  •  korrektsus, suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, kirjalik ja suuline väljendusoskus
  •  eesti keele oskus kõrgtasemel
  •  inglise ja vene keele oskus suhtlemistasemel
  •  B kategooria autojuhiload
  •  algatus- ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

  •  meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  •  arenguvõimalusi
  •  huvitavat ja vastutusrikast tööd valdkonna arendamisel

Lisainfo

Tööpakkumise number
#434328

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Tehnilise Järelevalve Amet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ning mis teostab riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi seaduses sätestatud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem