Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #421035

EHITUS- JA ELEKTRIOSAKONNA PEASPETSIALIST (2 ametikohta)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •   ehitusseadustiku alusel ehitamise ja ehitiste ohutusjärelevalve teostamine, vajadusel riikliku sunni rakendamine

  •   ehitus-, kasutus- ja hoonestuslubade menetlemine

  •   osalemine õigusloome töös

  •   osalemine õnnetuste tekkepõhjuste väljaselgitamisel

  •   ettevõtete ja kodanike nõustamine

Ootused kandidaadile

  •   kõrgharidus (ehitusalane)
  •   korrektsus, suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, kirjalik ja suuline väljendusoskus
  •   eesti keele oskus kõrgtasemel
  •   inglise ja vene keele oskus suhtlemistasemel
  •   B kategooria autojuhiload
  •   algatus- ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

  •   meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  •   arenguvõimalusi
  •   huvitavat ja vastutusrikast tööd valdkonna arendamisel

Lisainfo

Tööpakkumise number
#421035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016

Tehnilise Järelevalve Amet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ning mis teostab riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi seaduses sätestatud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem